O nas

Trener Jakub

Nazywam się Jakub Lompa i od 5 lat jestem certyfikowanym Trenerem Przygotowania Motorycznego. Swoją wiedzę zdobywałem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku gdzie uzyskałem tytuł magistra Wychowania Fizycznego ze specjalizacją trenera Piłki Siatkowej. Obecnie studiuję Fizjoterapię na Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku. Wybrałem ten kierunek, aby poszerzać swoją wiedzę i zwiększać kompetencje, dzięki czemu będę mógł skuteczniej poprawiać nie tylko Waszą sprawność, ale przede wszystkim zdrowie. Doświadczenie zbierałem w kilku dużych siłowniach w Trójmieście, tj. TigerGym, Zdrofit, gdzie współpracowałem z wieloma wspaniałymi ludźmi, którzy są dzisiaj nie tylko moimi podopiecznymi, ale również dobrymi przyjaciółmi. Dodatkowo uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach m.in. w tematyce olimpijskiego podnoszenia ciężarów, budowania siły, spalania tkanki tłuszczowej, treningu zdrowotnego, terapii manualnej, suplementacji oraz regeneracji powysiłkowej.  Łącze swoje pasje, naukę i doświadczenie, aby mieć jak najwięcej narzędzi niezbędnych do tego, abyś to właśnie Ty  stała/stał się najlepszą wersją samego siebie. Do zobaczenia wkrótce.

Trener Mateusz

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, posiadam również specjalizację dotyczącą przygotowania motorycznego oraz odnowy biologicznej. Ponadto jestem uczestnikiem wielu kursów i szkoleń z zakresu szeroko rozumianego treningu, odżywiania i regeneracji. A co najważniejsze posiadam kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z Podpiecznym.

Sport towarzyszył w moim życiu od najmłodszych lat, była i jest to do tej pory piłka nożna, a ponadto oczywiście trening siłowy, sprawnościowy czy kondycyjny, który jest podstawą dla każdego, aby utrzymać jakość życia na odpowiednim poziomie w kontekście zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

Trenerka Natalia

Sport jest nieodłączną częścią mojego życia i towarzyszył mi już od najmłodszych lat. Swoją sportową karierę zaczęłam od lekkoatletyki, a dokładnie biegów sprinterskich. Śmiało można stwierdzić, że większość życia spędziłam na treningach, podnosząc swoje zdolności motoryczne oraz psychiczne. Z racji tego, że elementem sprintu jest trening siłowy, to właśnie tym zainteresowałam się po zakończeniu kariery biegowej. Dzięki ogromnemu zamiłowaniu do treningu postanowiłam podjąć edukację w tym zakresie i obecnie jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności w kontekście aktywności fizycznej, żywienia czy suplementacji na szkoleniach oraz kursach tematycznych. Podstawą mojej współpracy z Podpiecznym, jest wspólne opracowanie planu działania oraz wspieranie w drodze do osiągnięcia zamierzonych celów, a także zbudowanie stałych i zdrowych nawyków.

Masażystka Ola

Nazywam się Aleksandra Mager od 3 lat jestem certyfikowanym masażystą. Praca z pacjentem daje mi wiele satysfakcji oraz stawia przede mną coraz to nowe wyzwania. Obecnie studiuje Fizjoterapię w Wyższej Szkole Zdrowia, aby ciągle pogłębiać swoją wiedzę z zakresu anatomii i funkcjonalności człowieka. Od najmłodszych lat jestem również związana ze sportem. Aktualnie trenuje siłowo i jako osoba trenująca wiem jak ważna jest świadoma praca z ciałem. Każdego dnia staram wykazywać się profesjonalizmem, fachowością oraz sumiennością.